divadlo
divadlo
autorské čtení
činohra
listování.cz
stand-up & talkshow
hudba
hudba
folk & country & world music
jazz & blues & chanson
klasická hudba
opera & opereta & muzikál
pop & rock
tanec
world music & alternativa
kino
kino
filmy
koncerty & hudební filmy
zvláštní uvedení
pro děti
pro děti
divadlo & akce pro děti
pro seniory
pro seniory
hudba & tanec & divadlo
přednášky
přednášky
cestování s besedou
přednášky

 

Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

 

Darkovy poukaz

 

Skip Navigation Links

Celebrity


Foto 0
  • Datum:

 

    Žádné projekce

 

DIVADLO: Studio DVA divadloNÁHRADNÍ PŘEDSTAVENÍ ZA ZRUŠENÝ TERMÍN 4.2.2019

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA NÁHRADNÍ TERMÍN PŘEDSTAVENÍ. POKUD BY SE VÁM NOVÝ TERMÍN PŘEDSTAVENÍ NEHODIL, JE MOŽNÉ VSTUPENKY VRÁTIT NÁSLEDUJÍCÍM ZPŮSOBEM:

Nárok na vracení vstupného u klasicky zakoupených vstupenek lze uplatnit v místě, kde byla vstupenka zakoupena, nejpozději do 10 pracovních dnů od data uvedeného na vstupence na akci, která byla zrušena nebo se jí týkala změna programu.

E-VSTUPENKA – zakoupená přes www.mestanska-beseda.cz:
V případě e-vstupenek je zaplacená částka vrácena na bankovní účet, z něhož byla zaplacena, poté, co zákazník pošle na e-mail daniel.jaros@mestanskabeseda.cz naskenované e-vstupenky nebo kopie e-vstupenek spolu s žádostí o vrácení zaplaceného vstupného.
________________________________________

Celovečerní stand-up comedy Ondřeje Sokola!
Studio Dva

Pořad, který napsal a ve kterém hraje pouze Ondřej Sokol, nabízí nečekaný pohled nejen do Ondřejova soukromí, ale i do soukromí téměř všech umělců v České republice.
Podle Ondřeje je stand-up disciplína, kde je člověk sám za sebe, a tím pádem je to něco mezi románem na jevišti, epickým vyprávěním a zvláštním, odlehčeným hraním.
Napsal a hraje: Ondřej Sokol
Délka představení: 1 hod. 30 min. (bez přestávky)

Ondřej Sokol
Od roku 1999 až dodnes je kmenovým hercem a režisérem pražského Činoherního klubu, který od letošní sezony vede také jako umělecký šéf. Momentálně v „Činoheráku“ také hraje ve Zradě, Dámském krejčím, Ujeté ruce, Americkém bizonovi a občas i v ostatních, jím režírovaných hrách. Režíruje také pro jiná divadla, například hry Válka Roseových, Prokletí nefritového škorpióna či Zahraj to znovu, Same pro Divadlo Na Jezerce, Višňový sad pro Divadlo pod Palmovkou a mnoho dalších.
Na svém kontě má přes 30 divadelních, televizních a filmových režií, více než 50 divadelních, televizních a filmových hereckých rolí a minimálně 10 her přeložil. Za svou práci získal mnoho ocenění, např. dvě Ceny Alfréda Radoka, Cenu Sazky a Divadelních novin, Cenu Thálie, několik cen TýTý a dalších anket popularity a nespočet nominací (Český lev, Mezinárodní televizní festival v Monte Carlu atd.).

 

 

Návštěvníci této akce si také koupili:

 

<srpen 2019>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678