divadlo
divadlo
činohra
komedy fest
stand-up & talkshow
hudba
hudba
folk & country & world music
jazz & blues & chanson
klasická hudba
opera & opereta & muzikál
pop & rock
tanec
world music & alternativa
kino
kino
balet & opera v kině
červnový dojezd
filmy
kino pro děti
kino pro seniory
pro děti
pro děti
kino pro děti
pro seniory
pro seniory
hudba & tanec & divadlo
kino pro seniory
přednášky
přednášky
cestování s besedou

 

Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

 

Darkovy poukaz

 

Skip Navigation Links

3. Mezinárodní dixielandový festival Plzeň - DVOUDENNÍ VSTUPENKA


Foto 0
  • Datum:

 

    Žádné projekce

 Zakoupením této vstupenky získáváte vstup na oba dny festivalu v Měšťanské besedě.

Třetí Mezinárodní dixielandový festival Plzeň po dvou úspěšných ročnících zase trochu narostl. Program je nyní dvoudenní a počet zahraničních kapel se zdvojnásobil (což se z počtu jedné zahraniční kapely na dvě dá ještě dobře zvládnout). Dějištěm festivalu je opět Měšťanská beseda, jež nabízí krásné prostory venkovní zahrady (známe z první ročníku festivalu) i „mokrou variantu“ v krásném Velkém sále (který jsme si vyzkoušeli loni).

V sobotu 4. srpna zahajuje festival tradiční průvod všech zúčastněných kapel, jež v rytmu pochodových melodií vyráží v 16 hodin od katedrály sv. Bartoloměje do Dřevěné ulice a skrz Křižíkovy, Šafaříkovy a Kopeckého sady dorazí k Měšťanské besedě.

V 17 hodin začínají domácí, kapela The Dixie Hot Licks, kterou vystřídají srandisté pod názvem Děda Stárek. Hřebem večera budou Miskolc Dixieland Band z maďarského Miškovce, kteří si zopakují velký úspěch na plzeňském pódiu po sedmi letech. Kdo nebude mít dost, může pokračovat na jam session do kavárny Měšťanské besedy.

Neděle 5. srpna má program následující: v 16 hodin se kapely projdou Plzní od katedrály do Měšťanské besedy a v 17 hodin pokračuje program na pódiu. Ten zahájí domácí orchestr, jež festival pořádá: Pilsner Jazz Band se svým převážně swingovým repertoárem. Na správném tuzemském dixielandovém festivalu nesmí chybět „miláčci publika“ Brass Band Rakovník, a na závěr zahraje druhá zahraniční kapela – tentokrát nizozemští Charlestown Jazzband. Na závěr festivalu si kapely opět trochu zajamují v kavárně Měšťanské besedy.


!!! Festival se koná na zahradě Měšťanské besedy. V případě nepříznivého počasí se přesouvá do interiéru !!!

 

 

Návštěvníci této akce si také koupili:

  

 

<květen 2019>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789