divadlo
divadlo
činohra
stand-up & talkshow
hudba
hudba
folk & country & world music
jazz & blues & chanson
klasická hudba
opera & opereta & muzikál
pop & rock
tanec
world music & alternativa
kino
kino
červnový dojezd
filmy
pro děti
pro děti
divadlo & akce pro děti
pro seniory
pro seniory
hudba & tanec & divadlo
přednášky
přednášky
cestování s besedou

 

Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

 

Darkovy poukaz

 

Skip Navigation Links

Chlap na zabití


Foto 0Foto 1Foto 2

Fotografie

Klub Měšťanské besedy
  • Datum:

 

    Žádné projekce

 

DIVADLO: Pantheon productionDIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ CHLAP NA ZABITÍ BYLO Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PŘESUTO NA 30. 10. 2018 OD 19:00 (PŮVODNÍ TERMÍN PŘEDSTAVENÍ: 12. 4. 2018).

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. POKUD BY SE VÁM NOVÝ TERMÍN PŘEDSTAVENÍ NEHODIL, JE MOŽNÉ VSTUPENKY DO 26. 4. 2018 VRÁTIT NÁSLEDUJÍCÍM ZPŮSOBEM:

Nárok na vracení vstupného u klasicky zakoupených vstupenek lze uplatnit v místě, kde byla vstupenka zakoupena, nejpozději do 10 pracovních dnů od data uvedeného na vstupence na akci, která byla zrušena nebo se jí týkala změna programu.

E-VSTUPENKA – zakoupená přes www.mestanska-beseda.cz:
V případě e-vstupenek je zaplacená částka vrácena na bankovní účet, z něhož byla zaplacena, poté, co zákazník pošle na e-mail daniel.jaros@dominikcentrum.cz naskenované e-vstupenky nebo kopie e-vstupenek spolu s žádostí o vrácení zaplaceného vstupného.
_________________________________________________

„Tady by se krásně vraždilo, kdyby se vedle nesebevraždilo.“
Do hotelu nejmenovaného provinčního města vchází muž. Má svěšená ramena, vyhaslý pohled. Muž se hroutí na postel. Právě teď ztratil poslední naději, že získá zpět nevěrnou manželku. V ten samý okamžik ve vedlejším pokoji vrznou dveře a vstoupí Osud…a spolu s ním vstoupí i smích a z očekávaného dramatu se rázem stává komedie.

Asi není nutné příliš představovat legendárního hrdinu francouzské komedie Françoise Pignona. Jeden z nejpopulárnějších světových scénaristů a režisér Francis Veber dokázal vytvořit svérázný lidský archetyp, ve kterém následně excelovali Pierre Richard, Jacques Brel či Jacques Villeret.

A právě François Pignon se vrací na česká jeviště ve slavné, a dokonce třikrát zfilmované hře Chlap na zabití. A jak již je u Vebera zvykem, je to komedie doslova nabitá slovním a situačním humorem. Režie tohoto divadelního představení se ujal jeden z nejtalentovanějších režisérů mladé generace Jakub Nvota.

Hrají: Miroslav Vladyka, Filip Blažek, Michal Slaný, Alžběta Stanková, Jaroslav Šmíd, Milan Šimáček

 

 

Návštěvníci této akce si také koupili:

 

<červen 2019>
poútstčtsone
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567