divadlo
divadlo
balet v kině
činohra
divadlo v kině
listování.cz
talkshow & komp. pořady
festivaly
festivaly
7 dní francouzského filmu
I filmy mají narozeniny
hudba
hudba
folk & country
chanson
jazz & swing & blues
klasická hudba
koncerty v kině
opera v kině
pop & rock
taneční večery
world music & alternativa
zahraniční hvězdy
kino
kino
7 dní francouzského filmu
balet v kině
divadlo v kině
filmový klub plzeň
filmy, které stojí za to vidět
I filmy mají narozeniny
kino pro děti
koncerty v kině
opera v kině
projekce pro seniory
výstavy v kině
plesy
plesy
společenské akce
pro děti
pro děti
divadlo pro děti
kino pro děti
koncerty pro děti
zábavné pořady
přednášky
přednášky
cestování s besedou

 

Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

Skip Navigation Links

Stacey Kent


Foto 0
  • Datum:

 

  • 5. 11. 2017, 19:00 koupit

 Stacey Kent posbírala spoustu poct a ocenění, včetně nominace na cenu Grammy, a dokonce se pyšní i dvěma tituly Zlatá deska a Platinová deska. Přijďte si do Měšťanské besedy užít koncert slavné jazzové zpěvačky, která za svou kariéru prodala téměř 2 miliony alb. Stacey má na kontě 10 studiových alb včetně platinové desky nominované na Grammy Breakfast On The Morning Tram a obdivuhodný výčet alb, na kterých spolupracovala. Během své kariéry vystupovala na pódiích ve více než 50 zemích.

Stacey Kent vyrostla a studovala na východním pobřeží USA. Po absolvování oboru literatura se díky hudebnímu nadání rozhodla rozšířit svá studia a odcestovala do Evropy. V roce 1990 se díky osudovým kličkám ocitla v Londýně a zapsala se na hudební obor na škole Guildhall School of Music and Drama. Na hudební dráhu se Stacey vydává už v raném dětství, kdy navštěvuje lekce klavíru. Neobvykle dobrý sluch a skvělý hlas ji přivedou ke školním muzikálům a během studií v New Yorku často zpívá na hudebních akcích v univerzitní kavárně.

V roce 2003 vydává album The Boy Next Door, které se jako její první deska získalo Zlatý status. S každým dalším úspěšným albem se její styl stává vybroušenějším. Album Breakfast On The Morning Tram dalo jasně najevo, že Stacey Kent je jíž velmi osobitá interpretka s vlastním repertoárem.

Svou poslední desku Tenderly nahrála Stacey Kent s Robertem Menescalem. Toto album výborně představuje její krystalický hlas a Menescalovu hřejivou kytaru. Časopis Jazzwise Magazine mluví o albu jako o „extrémně krásném setkání myslí“.

 

 

Návštěvníci této akce si také koupili:

 

Komentáře:

 

<říjen 2017>
poútstčtsone
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345