divadlo
divadlo
balet v kině
činohra
talkshow & komp. pořady
hudba
hudba
folk & country
folklór & lidová hudba
chanson
jazz & swing & blues
klasická hudba
koncerty v kině
opera & opereta & muzikál
opera v kině
pop & rock
taneční večery
world music & alternativa
zahraniční hvězdy
kino
kino
balet v kině
červnový dojezd
filmový klub plzeň
filmy, které stojí za to vidět
kino pro děti
koncerty v kině
opera v kině
výstavy v kině
pro děti
pro děti
divadlo pro děti
filmy, které stojí za to vidět
kino pro děti
koncerty pro děti
zábavné pořady

 

Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

Skip Navigation Links

Stacey Kent


Foto 0
  • Datum:

 

  • 5. 11. 2017, 19:00 koupit

 Stacey Kent posbírala spoustu poct a ocenění, včetně nominace na cenu Grammy, a dokonce se pyšní i dvěma tituly Zlatá deska a Platinová deska. Přijďte si do Měšťanské besedy užít koncert slavné jazzové zpěvačky, která za svou kariéru prodala téměř 2 miliony alb. Stacey má na kontě 10 studiových alb včetně platinové desky nominované na Grammy Breakfast On The Morning Tram a obdivuhodný výčet alb, na kterých spolupracovala. Během své kariéry vystupovala na pódiích ve více než 50 zemích.

Stacey Kent vyrostla a studovala na východním pobřeží USA. Po absolvování oboru literatura se díky hudebnímu nadání rozhodla rozšířit svá studia a odcestovala do Evropy. V roce 1990 se díky osudovým kličkám ocitla v Londýně a zapsala se na hudební obor na škole Guildhall School of Music and Drama. Na hudební dráhu se Stacey vydává už v raném dětství, kdy navštěvuje lekce klavíru. Neobvykle dobrý sluch a skvělý hlas ji přivedou ke školním muzikálům a během studií v New Yorku často zpívá na hudebních akcích v univerzitní kavárně.

V roce 2003 vydává album The Boy Next Door, které se jako její první deska získalo Zlatý status. S každým dalším úspěšným albem se její styl stává vybroušenějším. Album Breakfast On The Morning Tram dalo jasně najevo, že Stacey Kent je jíž velmi osobitá interpretka s vlastním repertoárem.

Svou poslední desku Tenderly nahrála Stacey Kent s Robertem Menescalem. Toto album výborně představuje její krystalický hlas a Menescalovu hřejivou kytaru. Časopis Jazzwise Magazine mluví o albu jako o „extrémně krásném setkání myslí“.

 

 

Návštěvníci této akce si také koupili:

  

 

Komentáře:

 

<červen 2017>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789