divadlo
divadlo
balet & opera v kině
činohra
stand-up & talkshow
hudba
hudba
folk & country & world music
jazz & blues & chanson
klasická hudba
opera & opereta & muzikál
pop & rock
world music & alternativa
zahraniční hvězdy
kino
kino
balet & opera v kině
filmy
koncerty & hudební filmy
výstavy v kině
pro děti
pro děti
divadlo & akce pro děti
pro seniory
pro seniory
filmy
hudba & tanec & divadlo
přednášky
přednášky
cestování s besedou

 

Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

 

Skip Navigation Links

Stacey Kent


Foto 0
  • Datum:

 

    Žádné projekce

 Stacey Kent posbírala spoustu poct a ocenění, včetně nominace na cenu Grammy, a dokonce se pyšní i dvěma tituly Zlatá deska a Platinová deska. Přijďte si do Měšťanské besedy užít koncert slavné jazzové zpěvačky, která za svou kariéru prodala téměř 2 miliony alb. Stacey má na kontě 10 studiových alb včetně platinové desky nominované na Grammy Breakfast On The Morning Tram a obdivuhodný výčet alb, na kterých spolupracovala. Během své kariéry vystupovala na pódiích ve více než 50 zemích.

Stacey Kent vyrostla a studovala na východním pobřeží USA. Po absolvování oboru literatura se díky hudebnímu nadání rozhodla rozšířit svá studia a odcestovala do Evropy. V roce 1990 se díky osudovým kličkám ocitla v Londýně a zapsala se na hudební obor na škole Guildhall School of Music and Drama. Na hudební dráhu se Stacey vydává už v raném dětství, kdy navštěvuje lekce klavíru. Neobvykle dobrý sluch a skvělý hlas ji přivedou ke školním muzikálům a během studií v New Yorku často zpívá na hudebních akcích v univerzitní kavárně.

V roce 2003 vydává album The Boy Next Door, které se jako její první deska získalo Zlatý status. S každým dalším úspěšným albem se její styl stává vybroušenějším. Album Breakfast On The Morning Tram dalo jasně najevo, že Stacey Kent je jíž velmi osobitá interpretka s vlastním repertoárem.

Svou poslední desku Tenderly nahrála Stacey Kent s Robertem Menescalem. Toto album výborně představuje její krystalický hlas a Menescalovu hřejivou kytaru. Časopis Jazzwise Magazine mluví o albu jako o „extrémně krásném setkání myslí“.

 

 

Návštěvníci této akce si také koupili:

  

 

<červen 2018>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678