divadlo
divadlo
autorské čtení
činohra
listování.cz
stand-up & talkshow
hudba
hudba
folk & country & world music
jazz & blues & chanson
klasická hudba
opera & opereta & muzikál
pop & rock
tanec
world music & alternativa
kino
kino
filmy
koncerty & hudební filmy
zvláštní uvedení
pro děti
pro děti
divadlo & akce pro děti
pro seniory
pro seniory
hudba & tanec & divadlo
přednášky
přednášky
cestování s besedou
přednášky

 

Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

 

Darkovy poukaz

 

Skip Navigation LinksMěšťanská beseda > Klub Měšťanské besedy

Pravidla a podmínky Klubu MB

Klub Měšťanské besedy (dále jen „Klub MB") je věrnostní program provozovaný společností MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o., se sídlem Dominikánská 3, 301 00 Plzeň, IČ 61775134, zapsané v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Plzni, v odd. C, vložce 5685 (dále jen „MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ“ nebo „provozovatel klubu“), jehož účelem je další zkvalitnění služeb poskytovaných společností MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ a možnost poskytování speciálních výhod zákazníkům, kteří navštěvují kulturní akce v Měšťanské besedě v Plzni provozované společností DOMINIK CENTRUM pravidelně. Zákazníci se stávají členy Klubu MB na základě své svobodné vůle, kterou vyjadřují vyplněním registračního formuláře a udělením souhlasu se zpracováním osobních údajů pro účely členství v Klubu MB.

Členství v Klubu MB

 1. Členem Klubu MB se může stát jakákoli fyzická osoba starší 15 let s platnou e-mailovou adresou, která v elektronické podobě řádně vyplní a odešle registrační formulář, čímž zároveň vyjádří svůj souhlas s Pravidly a podmínkami Klubu MB, a udělí souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely členství v Klubu MB.
 2. Členství v Klubu MB je bezplatné. V případě, že jsou v registračním formuláři uvedeny zjevně nesprávné údaje či nejsou uvedeny všechny potřebné údaje, vyhrazuje si provozovatel Klubu MB právo registraci neprovést či členství zrušit.
 3. Po odeslání registračního formuláře obdrží zájemce o členství v Klubu MB e-mail s potvrzením o přijetí žádosti.
 4. Po ověření zadaných údajů v registračním formuláři obdrží člen e-mailem od administrátora:

  a) přihlašovací jméno a heslo pro vstup do svých osobních stránek člena Klubu MB
  b) identifikační číslo člena Klubu MB, kterým se prokazuje při vyzvednutí vstupenek na prodejních místech Měšťanské besedy

 5. Člen je povinen tyto údaje udržovat v tajnosti a neposkytovat je třetím osobám. Provozovatel nenese zodpovědnost za jejich zneužití třetími osobami, ať už s vědomím člena či bez něj. V případě podezření, že heslo pro přístup na osobní stránky člena Klubu MB je známo neoprávněné osobě, je člen klubu povinen bezodkladně kontaktovat provozovatele za účelem zabránění případného zneužití.
 6. V případě ztráty přihlašovacích údajů je člen oprávněn požádat provozovatele Klubu MB o jejich zaslání na svou zadanou e-mailovou adresu.
 7. Členství v Klubu MB vzniká obdržením přihlašovacích údajů a identifikačního čísla člena Klubu MB.
 8. Vstupem do Klubu MB člen výslovně souhlasí s přijímáním e-mailových zpráv s programovou nabídkou odesílaných provozovatelem na e-mailovou adresu člena.
 9. Registrační informace budou použity pouze pro účely provozovatele a osobní údaje budou zpracovány dle Nařízení Evropského parlamenty a Rady (EU) 2016/679 v souladu s uděleným souhlasem o zpracování osobních údajů.
 10. Členství v Klubu MB zaniká, pokud:

  a) Člen poskytl nesprávné údaje či nesplňuje podmínky členství,
  b) člen zneužil výhody nebo se dopustil jednání v rozporu s Pravidly Klubu MB,
  c) člen odvolá souhlas se zpracováním osobních údajů,
  d) člen požádá žádost o ukončení členství
  e) zrušením Klubu MB provozovatelem.

 11. Každý člen Klubu MB může ukončit své členství zasláním písemné žádosti na adresu: MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o., Dominikánská 3, 301 00 Plzeň, nebo elektronicky na e-mail: klub@mestanskabeseda.cz. Tato žádost musí obsahovat jméno, příjmení a přihlašovací jméno (e-mail) pro vstup do osobních stránek člena. O zániku členství v Klubu MB bude člen provozovatelem písemně informován na e-mailovou adresu s výjimkou případu, kdy poskytl v registračním formuláři nesprávné údaje.
 12. Výhody členů Klubu MB, konkrétně bonusové vstupenky nasbírané členem Klubu MB ke dni účinnosti těchto pravidel, mají platnost do 31. 12. 2018.
 13. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv a bez předchozího upozornění měnit Pravidla a podmínky Klubu MB, členové budou o změnách informováni pomocí e-mailového zpravodaje.
 14. Aktuální znění Pravidel a podmínek Klubu MB je dostupné na internetových stránkách www.mestanska-beseda.cz.

Tato Pravidla a podmínky Klubu MB v plném rozsahu nahrazují veškerá předchozí znění a jsou platná od 25. 5. 2018.


MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o.
Kontaktní adresa: Dominikánská 3, 301 00 Plzeň
E-mail: klub@mestanskabeseda.cz
telefon: 702 218 137

<červenec 2019>
poútstčtsone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
567891011